EĞİTİM

Özel Selçuk Çözüm Temel Lisesi İlk Mezunlarını Verdi

/Özel Selçuk Çözüm Temel Lisesi İlk Mezunlarını Verdi
  

Tarih: 26 Mayıs 2016 Perşembe 09:38

Bu haber 2950 defa okundu

Selçuk'un ilk ve tek özel lisesi Selçuk Çözüm Temel Lisesi ilk yılında 79 mezun verdi. Kuşadası Suhan 360 Otel'de keplerin havaya atıldığı Özel Selçuk Çözüm Temel Lisesi mezuniyet töreni, renkli görüntülere sahne oldu.

Törene Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, Çözüm Okulları Yönetim Kurulu ailesinden ve ÖZDER (Özel Öğretim Derneği) Başkanı Ahmet Akça; öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Okul Müdürü Hayri Padak konuşmasında geleceğin Türkiye’sinin birer yıldızı; geleceğin Türkiyesi olan gençlere seslenerek : “Bu başarıyı ve haklı gururu bizlere yaşatan bu gecenin kahramanları olan siz değerli öğrencilerimi yürekten kutluyorum. Emeklerinin karşılığını almanın mutluluğunu ve başarmanın gururunu yaşıyorsunuz şimdi. Bizlere her fırsatta güvenlerini esirgemeyen öğrencilerimizi ve bu başarının gerçek sahibi olan siz saygıdeğer ailelerini çalışma arkadaşlarım öğretmenlerim ve kurucu arkadaşlarım adına yürekten kutluyorum.” Dedi.

ÖZDER Başkanı Ahmet Akça: “Çözüm Okulları olarak öğrencilerini sınavlarda en yüksel başarıyı gösteren öğrenciler olarak yetiştirmiyoruz. İçinde yarını değiştirecek enerjisi olan, sadece insanların değil insanlığında yer aldığı coğrafyalarda büyük hedefleri, büyük idealleri olan nesiller yetiştiriyoruz. Bu hedefle yola çıktık ve bu hedefimizi gerçekleştirme arzusundayız.”

Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı: “İlçemizin ilk özel lisesinin mezuniyet töreninde olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Öğrencilerimizi ve ailelerini tebrik ederim. İlçemizde özel ve farklı bir okul türü oldu. Belediye olarak eğitimi çok önemsiyoruz. İstiyoruz ki ilçemiz eğitimin her aşamasında her türünde var olsun. Selçuk Efes Meslek Yüksek Okulu bu yıl öğrenci alacak. İleriki zamanlarda daha çok bölüm açma hedefindeyiz. İlçe olarak hedeflerimizi gerçekleştirecek potansiyele sahibiz ve bunu da gerçekleştireceğiz.” Dedi.   

Okul birincisi Saber Biricik, okul ikincisi Hilal Özgür ve okul üçüncüsü Okan Özkanlı oldu. Dereceye giren öğrenciler protokol üyeleri tarafından plaketle ödüllendirildi. Okul birincisi Saber Biricik, okul birincisi olmanın gururundan dolayı konuşmasını yaptı, okul yaş kütüğüne adını işledi.

Mezuniyet Töreni programı bayrak ve flama devir teslim törenin akabinde Özel Selçuk Çözüm Temel Lisesi 2015-2016 Dönem Mezunlarının kep atmasıyla sona erdi. 

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

NÖBETÇİ ECZANETüm Liste

21 Mayıs 2018

ÇUKUROVA ECZANESİ
0 232 892 81 15
Atatürk Mah. Kızılay Cad. No: 24
HAVA DURUMU
ANKET