GÜNCEL

Başkan Girbiyanoğlu’ndan Kurban Bayramı Mesajı

/Başkan Girbiyanoğlu’ndan Kurban Bayramı Mesajı
  

Tarih: 30 Temmuz 2020 Perşembe 17:33

Bu haber 32811 defa okundu

AK Parti Selçuk İlçe Başkanı Selim Girbiyanoğlu Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Girbiyanoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi: "Toplumsal birlikteliğin samimiyetle yaşandığı, ortak değerlerimizin hatırlandığı bir Kurban Bayramı'na daha ulaşmanın huzurunu ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Küskün ve dargınları barıştıran, umutları canlandıran, tüm İslam alemini kaynaştıran bayramlar, sosyal huzurumuzu da pekiştiren manevi değeri yüksek olan anlamlı günlerdir.  Tüm İslam âleminde ve cennet yurdumuzda olduğu gibi güzel ilçemiz Selçuk’ta da birlik ve beraberliğimizi, dostluk ve kardeşliğimizi karşılıklı sevgi ve saygı duygularıyla pekiştiren bir bayram olmasını ve Bayramın ikliminin tüm yaşamımız boyunca sürmesini en kalbi duygularla diliyorum. İlçemizin sosyal, kültürel atılımlarını inşa ettiğimiz bu süreçte tüm vatandaşlarımıza bayram sürecinde sosyal mesafe, maske ve hijyen konusunda hassas davranmasını, ziyaretlerin pandemi sürecinin acı gerçeğinin bilinciyle yapılmasını hassaten istirham ediyorum. Bu günleri sağlıklı bir şekilde aşıp,  bir birimize sımsıkı sarılacağımız nice Bayramlara hep birlikte  kavuşmak dileğiyle, Tüm İslam aleminin ve bir birinden değerli Selçuklu hemşehrilerimin Kurban Bayramını kutluyorum."

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU