GÜNCEL

SESO'dan Elazığ İçin Yardım Çağrısı

/SESO
  

Tarih: 29 Ocak 2020 Çarşamba 16:18

Bu haber 38747 defa okundu

Elazığ'da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından tüm Türkiye'de olduğu gibi bölgemizde de yardım kampanyaları düzenleniyor. 41 kişinin hayatını kaybettiği 6,8 lik depremin ardından Selçuk Belediyesi çağrısıyla ayni yardımlarını Elazığ'a ulaştıran Selçuklular şimdi de Esnaf Odası çağrısıyla yardım paketi hazırlayacak. 

Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası bugün yaptığı duyuru ile İzmir Valiliği'nin koordinasyonunda Selçuk esnafını Elazığ'daki mağdur vatandaşlar için yardımda bulunmaya çağırdı. Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından yapılan yardım çağrısında; "Elazığ ve Malatya illerimizde meydana gelen deprem nedeniyle insani ihtiyaçların karşılanması amacıyla valiliğimiz koordinatörlüğünde başlatılan yardım kampanyası kapsamında bakliyat paketleri hazırlanmaktadır. Bağış yapmak isteyen esnaflarımız Selçuk Pazaryerindeki Barlas Bakkal önünden hazır paketleri alarak bağışlarını yapabilirler." denildi. 

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU