GÜNCEL

Selçuk'ta 23 Nisan Kutlamaları

/Selçuk
  

Tarih: 23 Nisan 2018 Pazartesi 14:53

Bu haber 451 defa okundu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları Selçuk'ta Atatürk Anıtı'na çelenk konulmasıyla başladı. Çelenk sunum töreninin ardından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları Şehit Astsubay Ömer Halis Demir Tören Alanı'da düzenlenen program ile devam etti. Programa Selçuk Kaymakam Vekili Erol Türkmen, Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, Selçuk Cumhuriyet Başsavcısı İlyas Ergen, Selçuk İlçe Emniyet Müdürü Adem Köpük, kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. İsabey İlkokulu ve Ortak Okulu tarafından düzenlenen program saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle düzenlenen programda yer alan birbirinden renkli müzikli dans ve folklor gösterileri katılımcıların büyük beğenisini topladı.

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

NÖBETÇİ ECZANETüm Liste

21 Mayıs 2018

ÇUKUROVA ECZANESİ
0 232 892 81 15
Atatürk Mah. Kızılay Cad. No: 24
HAVA DURUMU
ANKET