GÜNCEL

Ünlü Oyuncunun Videosunu Binlerce Kişi İzledi

/Ünlü Oyuncunun Videosunu Binlerce Kişi İzledi
  

Tarih: 19 Temmuz 2020 Pazar 12:26

Bu haber 3764 defa okundu

Son dönemlerde sosyal medya hesabından paylaştığı eleştiri videoları ile sıkça gündeme gelen ünlü oyuncu Gürgen Öz son paylaşımını Selçuk'taki Efes Antik Kenti'nden yaptı. Bay Yanlış dizisinin çekimleri için Ege Bölgesi'nde bulunan ünlü oyuncu Öz, Efes Antik Kenti'ni ziyareti sırasında Ege Bölgesi'ndeki turistik restaurantlardaki su fiyatlarının pahalılığından bahsederek fiyat politikalarını eleştirdi. 

Kişisel sosyal medya hesabından Bay Yanlış dizisinin çekimleri için Ege Bölgesi'nde bulunduğunu söyleyen ünlü oyuncu Gürgen Öz, restauranlardaki su ücretlerinin pahalılığını alaycı bir dille gündeme getirerek eleştirdi.

İşte O Video

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU