KÜLTÜR SANAT

Belediye Tiyatrosu Oyuncularını Arıyor

/Belediye Tiyatrosu Oyuncularını Arıyor
  

Tarih: 22 Kasım 2017 Çarşamba 15:48

Bu haber 643 defa okundu

Selçuk Belediye Tiyatrosu oyuncu adaylarını arıyor. Sahnede ve sahne arkasında yer almak isteyen her yaş grubundan tiyatro sever 1 Aralık tarihine kadar Selçuk Belediyesi Efes Tiyatro Salonu’na şahsen başvuru yapabilecekler.

Bugüne kadar oyun sahnelemenin yanı sıra gerek seyirci gerekse oyuncu olarak Selçuklular’a tiyatroyu sevdirmeyi amaçlayan Selçuk Belediye Tiyatrosu her yaştan tiyatro severe kapılarını açıyor. Tiyatro sahnesinde ya da sahne arkasında yer almak isteyen herkese Selçuk Belediye Tiyatrosu bünyesinde sahne oyunculuğu, tiyatro tarihi ve kuramları, diksiyon, drama ve yazarlık eğitimleri verilecek. Tiyatroya ilgi duyan her yaştan bireye kapılarının her zaman açık olduğunu belirten Selçuk Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Özgül Karaalioğlu Yavuz; “ Başkanımızın talimatıyla ilçemizdeki sanatsal ve kültürel etkinlere çok önem veriyoruz. Bu kapsamda gerek Sanat Evimizde müzik, resim, satranç gibi birçok kursun yanında yine kadınlarımıza yönelik olarak Kadın Danışma Merkezimizde de çeşitli kurslarımız devam etmekte. Çok başarılı ve tiyatro aşağı olan Erol Namdar arkadaşımız da yine bünyemizde faaliyetlerini devam ettirmekte. Arkadaşımızın büyük emek vererek oluşturduğu Belediye Tiyatrosu’nda bizlerinde katkısıyla yeni bir dönem başlıyor. Kursa başvuracak oyuncu adayları iki ayrı grupta 7 - 12 yaş çocuk grubu, 13 - 18 yaş genç grubu, 19 yaş üstü yetişkin grubu olmak üzere dört ayrı grup halinde olacak. Kısaca her yaştan tiyatro sevenlerini yeni dönem kurslarımıza bekliyoruz” dedi.

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

NÖBETÇİ ECZANETüm Liste

21 Mayıs 2018

ÇUKUROVA ECZANESİ
0 232 892 81 15
Atatürk Mah. Kızılay Cad. No: 24
HAVA DURUMU
ANKET