KÜLTÜR SANAT

Erkan Aslan'ın İkinci Kitabı Satışta

/Erkan Aslan
  

Tarih: 24 Eylül 2018 Pazartesi 14:17

Bu haber 2876 defa okundu

Selçuk Şehit Polis Demet Sezen MTAL' de Edebiyat Öğretmenliği yapan Erkan Aslan’ın tiyatro oyunu olan ilk kitabı “Biz de Moderinik” den sonra ikinci kitabı “Dağın Kocası “ öykü türünde okurlarıyla buluşmaya başladı. 

“Benim yazın serüvenim daha çok kök arayışıdır kendime. Zamana ve mekana tutunma çabasıdır. Uzun zamandır yazıp bir kenarda  biriktirdiğim öykülerimi  topladım bu kitapta.” diyen yazarın kitabındaki öyküler tam manasıyla hayata dokunan öyküler.... Kitabın dokuz öyküsü acı, sevinç, keder, umut hasılı kaderde olan her şeyi içinde barındırıyor. Diğer ikisi ise hayal dünyasının sınırlarında gezen daha fantastik öyküler.

Erkan Aslan'ın kitabı Kurban Bayramının hemen sonrasında ulusal dağıtıma girdi. Şu an internetteki en seçkin kitap sitelerinde satışta, raflarda yerini aldı. 

“Selçuk önceliğim olduğu için ilk imza gününün burada olmasını tercih ettim.”diyen yazarımız önümüzdeki günlerde bir imza günü ile kitabı okurlarıyla daha yakından tanıştırmayı planlıyor.

“Hem satış rakamlarıyla hem de uyandırdığı duygularla daha yeni olmasına rağmen gelen olumlu dönütler beni mutlu edip üçüncü kitap için kamçılıyor.” diyen yazarımıza çıktığı bu edebiyat yolculuğumda biz de başarılar diliyoruz...

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU