KÜLTÜR SANAT

Kanserli Çocuklar İçin El Ele

/Kanserli Çocuklar İçin El Ele
  

Tarih: 06 Ekim 2018 Cumartesi 11:17

Bu haber 1055 defa okundu

Kuşadası Lions Kulüp, kanser hastası çocuklara destek olmak için bir yardım konseri organize etti. Metin Arolat ve Efes Bandosu’nun sahneye çıktığı konser için çok iyi hazırlanan Kuşadası Lions Kulüp üyelerine sanat ve spor camiasından ünlü isimler gönderdikleri videolar, sosyal medya paylaşımları ve gecede dağıtılmak üzere bazı özel eşyalar ile destek oldular. Amara Sealight Elite Otel’de gerçekleşen konsere aralarında Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı ve eşi, Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan ve yönetim kurulu üyelerinin de olduğu çok sayıda davetli katıldı. Efes Bandosu performansı ile başlayan eğlence Metin Arolat’ın onlara katılması ile saat 24:00’e kadar artarak devam etti. Kulüp başkanı Ln. Berna Yılmaz’ın geceye katkıda bulunanlara teşekkür plaketi de sunduğu etkinlik tüm üyelerin sahnede Türk Bayrakları ile İzmir Marşını salonda bulunan konuklarla coşku ile söylemesi ile son buldu.

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU