REKLAM

Artemis Restaurant Öğretmenleri Unutmadı

/Artemis Restaurant Öğretmenleri Unutmadı
  

Tarih: 20 Kasım 2014 Perşembe 20:28

Bu haber 2749 defa okundu

Sengel Group bünyesinde hizmet veren Şirince Artemis Restaurant öğretmenlerin gününü kutlamaya hazırlanıyor. Bugüne kadar dünyaca ünlü bir çok sanatçı ve devlet adamını ağırlayan Şirince Artemis Restaurant yarın (21.11.2014) öğretmenleri ağırlayacak. 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle eğitimcilere özel bir organizasyon hazırlayan Artemis Restaurant yetkilileri, "Bir aşkla bin çocuğa bölünmüş, yorulmak nedir bilmeyen yüreğiniz, ve bugünümüzü mümkün kılan tüm emeğiniz için binlerce kez teşekkür ederiz" dileği ile eğitimcileri bu önemli günü kutlamak için Şirince'ye davet ettiler. Grup Mozaik eşliğinde öğretmenler gününü muhteşem bir yemekle kutlamak isteyen Artemis Restaurant yetkilileri, bu anlamlı organizasyon için çok özel bir menü hazırladıklarını aktardı. 

 

 

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
emekli öğretmen20 Kasım 2014
Artemis Resturant işletme sahipleri Handan ve Gökhan Sengelin bu özel günde yaptıkları organisazyon çalışmalarına teşekkür ediyorum.Eğitim ve öğretime katkıları daima olacağına inancım sonsuzdur.Kalitenin tesadüf olmadığı bunun kökü ilçemizin ilk turizm işletmecisi, duayeni rahmetli Vehip Ağabeyimizin rüzgarıdır...
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU