REKLAM

Dededen Toruna Devam Ediyor

/Dededen Toruna Devam Ediyor
  

Tarih: 15 Temmuz 2015 Çarşamba 21:06

Bu haber 5268 defa okundu

1947 yılında Belevi' de kasaplık yapmaya başlayan Koca Kasap lakaplı merhum Hüseyin Gökkaynak'ın ismi önce oğlu, şimdi de torunu tarafından Selçuk'ta yaşatılıyor. Koca Kasap lakaplı Hüseyin Gökkaynak'ın Belevi'deki hizmetlerinden sonra oğlu Cumhur Gökkaynak 15 yıl boyunca aynı lezzeti Selçuk Pazaryeri'ndeki işletmesinde Selçuklulara sundu.

1947 yılında Belevi'de başlayan, "Kaynağından Gelen Lezzet" sloganıyla devam eden meşhur Gökkaynak Kasap şimdi ise Selçuk Şahabettin Dede caddesindeki yeni et galerisi ile hizmete başladı. Koca Kasap lakaplı merhum Hüseyin Gökkaynak'ın torunu genç Gökkaynak yaptığı açıklamada; "Dedem bu işe 1947 yılında başladı, o günden bu güne babam bu mesleği 15 yıl boyunca Selçuk'ta devam ettirdi. Kaynağından gelen bu lezzeti şimdi ise Selçuklular ile ben buluşturuyorum." diye konuştu.

Dedesinin bıraktığı bu değerli mirası Selçuklularla Ramazan Bayramı arefesinde buluşturduğunu söyleyen Hüseyin Gökkaynak herkesi yeni açtığı iş yerine davet etti.

Atatürk Mahallesi Şahabettin Dede caddesi üzerindeki Pınar Hotel'in yanı, Gazi Cafe'nin ise tam karşısında hizmete açılan Gökkaynak Kasap tüm kaliteli hizmeti ve et ürünleri ile Selçukluları bekliyor.

İrtibat Tel: Hüseyin Gökkaynak - 0539 652 56 56

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
Hasan16 Temmuz 2015
Hayırlı uğurlu olsun. Bol kazançlar dilerim...
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU