REKLAM

Figen Erkan Kuşadası'nda Hizmete Devam Edecek

/Figen Erkan Kuşadası
  

Tarih: 17 Aralık 2016 Cumartesi 16:16

Bu haber 4067 defa okundu

Uzun yıllar önce Ankara' dan Selçuk' a gelerek "Lilyum Kuaför" adındaki kadın kuaför salonunu açan Figen Erkan, 5 yıl boyunca Selçuklu bayanlara hizmet vermiş ve Selçuklu bayanlar tarafından oldukça beğenilmişti. Figen Erkan, Lilyum Kuaför' ün Selçuk'taki hizmetlerine çeşitli sebeplerden dolayı ara verdi. Bu süreçte bayanlardan yoğun talep aldığını söyleyen Figen Erkan, kuaförlük mesleğine tekrar başlama kararı aldı. Selçuk'taki Lilyum Kuaför' ün ardından mesleğini Kuşadası' nda devam ettirme kararı alan Figen Erkan, Kuşadası' n da hizmete açtığı yeni kuaför salonuna tüm Selçuklu bayanları davet ediyor. Asya Kuaför adıyla Kuşadası' nda hizmete başlayan Figen Erkan, Selçuklu bayanların 0256 614 74 72 numaralı telefondan iletişim sağlayabileceğini aktardı.

Asya Kuaför Adres: Hacı Feyzullah Mah. Şehit Üsteğmen Cemalettin Yılmaz Cad. No:3/B

Kuşadası-Aydın

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU