REKLAM

SEGAŞ'ta Ramazan İndirimi

/SEGAŞ
  

Tarih: 21 Haziran 2015 Pazar 10:35

Bu haber 3554 defa okundu

SEGAŞ'ta Ramazan Ayı boyunca ekmek fiyatında indirim uygulaması başlatıldı.

SEGAŞ Büfelerinde Ramazan Ayı'nda ekmeğin 50 Kuruş, ramazan ayından sonra ise 60 Kuruş a satılacağı duyuruldu. Ayrıca SEGAŞ büfelerinde ramazan pidesi 75 kuruşa satılacak. 

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
Selçuklu ya21 Haziran 2015
sen fırıncısın galiba.
oduncu18 Haziran 2015
sayın selçuklu sen hala segaş aş. nin kuruluş amacını anlayamamışsın. işin siyaset ile bir alakası yoktur kuruldugu günden beri selçukta ekmek fiyatı dengeleme konusunda çok düşük kar hesabı yapan kuruluştur. segaş 75 kuruş pide 60 kuruş ekmek satarak kar eden bir kurumdur. her ayın 1 de 26 personelin maaşını tıkır tıkır ödeyebilen borçlarını gününde ve düzenli yatıran selçuk halkının yanında olan bir kuruluştur. selçuktaki fırıncılara kalsa ekmegi 2 tl satarlar.
selcuklu18 Haziran 2015
ekmek fakirin sofrasının temel taşı, onuda siyasete kurban veriyoruz bu günlerde mesele makarna dağıtmak zararına ekmek satmak mı biri belediyenin gücünü arkasına alır ama personel maaışı veremez diğeri batmak üzere ama yine sidik yarıştırıp hala siyasette tutunma peşinde bu yarışta kullanılan aracı ekmek!! yazıklar olsun size
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU