REKLAM

Selçuk’ta Bir İlk

/Selçuk’ta Bir İlk
  

Tarih: 21 Ağustos 2014 Perşembe 15:57

Bu haber 2864 defa okundu

Online sipariş sistemini hizmete sunan Croq & Crep House Selçuk'ta bir ilki gerçekleştirirken müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Hitit Hotel, Şişgüzar Restaurant ve Artemis Restaurant gibi Selçuk’un önde gelen markalarını bünyesinde bulunduran Sengel Group kısa süre önce Selçuk’a yeni bir Fast Food markası kazandırdı. Croq & Crep House markası ile Türkiye’de eşi benzeri bulunmayan lezzetleri ilk olarak Selçuklular ile tanıştıran Sengel Group yetkilileri ürünlerinin Selçuk halkı tarafından çok beğenilerek yoğun ilgi gördüğünü aktardı. Türkiye’de örneği olmayan eşsiz lezzetlerin Selçuk’tan sonra daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak için çalışmalarına hızla devam ettiklerini belirten Sengel Group yetkilileri Croq & Crep House’ta daha önce Selçuk’ta bulunmayan bir hizmeti daha sunduklarını aktardılar.

Ev ve iş yerlerine servis hizmetinin de yapıldığı Croq & Crep House günümüzün vazgeçilmezi haline gelen internet teknolojilerini de avantajlı bir şekilde kullanmaya devam ediyor. www.croqcrephouse.com internet adresi üzerinden ürünler hakkında detaylı bilgi alınabilirken online olarak tüm ürünleri ev veya iş yerlerine servis için sipariş gönderilebiliyor.

Ayda Ajans’ın internet teknolojileri danışmanlığını yürüttüğü Croq & Crep House tüm yenilikleri takip ederek en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarına devam ediyor.

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU