REKLAM

Selçuk'ta Eğlenceli Bir Mağaza "Kivi"

/Selçuk
  

Tarih: 07 Mart 2016 Pazartesi 16:48

Bu haber 4307 defa okundu

Her geçen gün Selçuk' ta farklı sektörlere ait iş yerleri açılırken bunlara bir yenisi daha eklendi. Günümüzde oldukça popüler hale gelen doğum günü partileri, yeni doğan bebeklere hoşgeldin partileri için artık Selçuk'ta da ürünler satılmaya başlandı. Selçuk Abuhayat Caddesi üzerinde hizmete açılan KİVİ Selçukluların ihtiyacını duyduğu bir yenilik getirdi. 

Selfie çerçeveleri, süsleme ürünleri, özel günlerde kullanılmak üzere servis tabakları gibi parti malzemelerinin tamamının satışının yapıldığı KİVİ' de ayrıca kadınlara ve erkeklere özel kişisel bakım ürünleri, hijyen ve temizlik malzemelerinin de satışı yapılıyor. Sektörde Selçuk' ta ilk ve tek olma özelliği taşıyan KİVİ yetkilileri; geniş ürün yelpazeleri ile tüm Selçuk halkının hizmetinde olduklarını söylediler. Selçuk' ta ilk olarak bu hizmeti başlatmış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını aktaran mağaza yetkilileri parti malzemeleri ve kişisel bakım ürünleri satışının yapıldığı KİVİ' ye tüm Selçukluları davet ettiler.

Selçuk Postası yönetimi olarak yeni hizmete açılan KİVİ' ye başarılar diliyoruz...

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU