REKLAM

Selçuk’ta Yeni Bir Yaşam Alanı

/Selçuk’ta Yeni Bir Yaşam Alanı
  

Tarih: 22 Ekim 2018 Pazartesi 18:58

Bu haber 2938 defa okundu

N CİHAN İnşaat Ltd. Şti. Tarafından Unesco Dünya Kültür Mirası listesindeki Selçuk’ta başlatılan konut projesi uygun fiyat ve uygun faiz oranlı kredi seçenekleri ile Selçuk’ta ev sahibi olmak isteyenlere mükemmel bir fırsat sunuyor.

Ev sahiplerinin tüm ihtiyaçlarının düşünüldüğü bu konut projesinde asansörlü kapalı otopark, doğalgaz tesisatı da hazır halde sunuluyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4,+1 seçenekleri bulunan dairelerin tamamı otomatik panjurlu.

N CİHAN İnşaat Ltd. Şti. tarafından gerçekleştirilen bu projede daire fiyatları komisyonsuz satışlar ile 200 Bin TL den başlıyor. Doğa manzarasına sahip evlerde Vakıfbank iş birliği ile kısa süreliğine 1,85 faiz oranı ile kredi kullanma imkanı da sizleri bekliyor.

N CİHAN İnşaat'ın konut projesi ve daireler hakkında detaylı bilgi almak için satış danışmanı Şehmuz Taş ile iletişim kurulabilir.

N CİHAN İnşaat LTD. ŞTİ. Satış Danışmanı

Hakan Balın: 0553 150 11 00

Ömer Fikri Demir: 0532 498 48 24

 

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU