REKLAM

Şirince Artemis Restaurant'tan Müthiş Yılbaşı Partisi

/Şirince Artemis Restaurant
  

Tarih: 03 Ocak 2015 Cumartesi 11:32

Bu haber 3615 defa okundu

Sengel Group bünyesinde hizmet veren Şirince Artemis Restaurant’ın düzenleği yeni yıla merhaba partisi çok görkemli geçti.

Artemis Restaurant'ın tarihi dokusu ve bahçesinden izlenen muhteşem Şirince manzarası'nda düzenlenen partide Grup Hicaz’ın ve fasıl ekibinin müzikleri ile yeni yılın ilk saatlerine kadar eğlenen misafirler ilerleyen saatlerde oryantal gösterisiyle coştu.

Çevre il ve ilçelerden de yoğun ilgi gören geceye, Selçuklu Yiğit Önen ve ailesi, Burak Yurdaşan ve ailesi gibi bir çok Selçuklu aile de katıldı.  Eğlencenin doruklara ulaştığı gecenin İlerleyen saatlerinde Artemis Restaurant bahçesinde eşsiz Şirince manzarası eşliğinde düzenlenen açık hava partisinde 2015’i karşılayan misafirler sabahın ilk saatlerine kadar eğlendiler.

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU