REKLAM

Ünlü Oyuncular Hitit Hotel’de Konakladı

/Ünlü Oyuncular Hitit Hotel’de Konakladı
  

Tarih: 20 Ağustos 2014 Çarşamba 14:24

Bu haber 3130 defa okundu

Senaristliğini ve başrol oyunculuğunu Gupse Özay’ın üstlendiği, BKM yapımı, uzun metrajlı komedi filmi Deliha’nın çekimleri için Selçuk’a gelen 100 kişilik ekip ,1 hafta boyunca Hitit Hotel’ de konakladı.

Yönetmenliğini Eyvah Eyvah serilerinden de tanıdığımız Hakan Algül’ ün üstlendiği Deliha filminin çekimleri Milet, Şirince ve Selçuk çevresinde gerçekleştirildi. Gupse Özay’ın yanı sıra Nezih Tuncay, Gülnihal Demir, Korhan Hepduran, Zeynep Çamcı, Hülya Duyar, Cenk Durmazel, Ali Caner Alkaya, Caner Arıkan, Cihan Ercan ve Barış Arduç gibi çok değerli oyuncuları ağırlayan Hitit Hotel sunduğu hizmetlerle oyuncuların yorgunluğunu azalttı.

Kasım ayında vizyona girecek olan filmin final sahnesinin çekimleri Şirince Artemis Restaurant’ ta gerçekleştirildi.  Artemis Restaurant, nefis şarapları, leziz yemekleri ve muhteşem manzarası eşliğinde ekibin final eğlencesine de ev sahipliği yaptı. 

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU