SELÇUK

Adem Köpük: "Başarımız Halkımızın Huzur Ve Mutluluğudur"

/Adem Köpük: "Başarımız Halkımızın Huzur Ve Mutluluğudur"
  

Tarih: 10 Nisan 2018 Salı 14:43

Bu haber 391 defa okundu

Türk Emniyet Teşkilatı’nın 173. Kuruluş Yıldönümü kutlamaları Atatürk Anıtı’nda düzenlenen çelenk sunum töreni ile başladı. İzmir Vali Yardımcısı Erol Türkmen, Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, Selçuk Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Emre Albay, Selçuk İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Gökhan Emre Albay’ın yanı sıra siyasi parti temsilcileri ve kamu çalışanlarının katıldığı tören Selçuk İlçe Emniyet Müdürü Adem Köpük tarafından ilçe teşkilatı adına Atatürk Anıtı’na çelenk sunması ile başladı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Selçuk İlçe Emniyet Müdürü Adem Köpük ve İzmir Vali Yardımcısı Erol Türkmen günün anlam ve önemini belirten konuşmalarını yaptılar. Selçuk İlçe Emniyet Müdürü Adem Köpük yaptığı konuşmada; “Polisin en önemli görevi kamu düzeni ve güvenliğini sağlamaktır. Kamu düzeninin sağlanması demek bir ülkede huzurun olması, insanların güvenli bir şekilde hayatlarına devam etmeleri demektir. Bizler görevimizi yaparken her gün bu büyük sorumluluğun bilinci ile hareket etmekteyiz. Hukuk devletinde polis adalete dayalı bir kuvvettir. Adaletin ilk kapısıdır. Korkulan değil; güvenilen bir güçtür. Güvenlik ve asayişin sağlanmasında büyük görevler üstlenen, insan hak ve özgürlüklerine saygılı, haksızlığa ve hukuksuzluğa geçit vermeyen vatandaşımıza hizmet edip ülkemizin çıkarlarını her şeyin üstünde tutan polislerimizin varlığı devletimizin teminatıdır. Bizim başarımız halkımızın huzur ve mutluluğudur” dedi. 
Türk Emniyet Teşkilatı’nın kuruluşunun 173. Kuruluş Yıldönümü kutlamaları kapsamında protokol üyeleri ve katılımcılar Selçuk Şehitliği’ni ziyaret ederek; şehitler için dua ettiler. Katılımcılar daha sonra Selçuk İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde düzenlenen kokteyle katıldı.

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

NÖBETÇİ ECZANETüm Liste

21 Mayıs 2018

ÇUKUROVA ECZANESİ
0 232 892 81 15
Atatürk Mah. Kızılay Cad. No: 24
HAVA DURUMU
ANKET