SELÇUK

Emniyet Müdürü ve Jandarma Komutanı Göreve Başladı

/Emniyet Müdürü ve Jandarma Komutanı Göreve Başladı
  

Tarih: 10 Ağustos 2020 Pazartesi 16:59

Bu haber 32081 defa okundu

Selçuk’un yeni Emniyet Müdürü Özgür Çekçeki ve Jandarma Komutanı Mehmet Önder Ortooğlu görevlerine başladı. Görevine başlayan Çekçeki ve Ortoğlu Selçuk İlçe Kaymakam'ı Ekrem İnci’yi makamında ziyaret etti.

Yeni Emniyet Müdürü Özgür Çekçeki ve Jandarma Komutanı Mehmet Önder Ortoğlu Kaymakam Ekrem İnci'yi makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Kaymakam İnci "İlçemize yeni Emniyet Müdürümüz ve Jandarma Komutanımız atandı. Muhittin Murat Yener bey tabiî ki çok sevdiğimiz ve başarılı bir arkadaşımızdı. Daha önce başarı belgesini de takdim ettik ve daima da yapacağız inşallah. Birlikte iki yıldır başarılı bir şekilde çalıştık, yeni müdürümüz ve komutanımızın da başarılı olacağına inanıyorum çünkü kolay gelinmiyor bu makamlara. İlçemizde özellikle narkotik konularında, hırsızlık ve diğer asayiş konularında da İzmir'de açık ara ile en başarılı ilçe konumundayız. Bunun aynı şekilde yeni gelen arkadaşlarımızla da devam edeceğine uyum içerisinde başarılı çalışmalar yapacağımıza inanıyorum" dedi.

Yeni müdür Çekçeki İzmir Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, Ortooğlu ise Şırnak ili Beytüşşebap ilçesinde görev yapıyordu.

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU