SELÇUK

Kaymakam İnci Açıkladı; Araç Girişi Kısıtlanacak

/Kaymakam İnci Açıkladı; Araç Girişi Kısıtlanacak
  

Tarih: 24 Temmuz 2020 Cuma 13:17

Bu haber 33165 defa okundu

Selçuk Kaymakamı Ekrem İnci başkanlığında Şirince Meydan Kahvehanesi'nde düzenlenen toplantıda, muhtarlar ve vatandaşlar sorunlarını, taleplerini iletti. Kaymakam İnci, bu toplantılarda vatandaşların sorunlarını birinci ağızdan dinlediklerini ve taleplerini aldıklarını söyledi.

Bütün sorunları dinlediklerini ve ilgili birimleri harekete geçirdiklerini anlatan Kaymakam Ekrem İnci; "Şirince'de pandemiden sonra tüm tedbirleri alarak, maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarının titizlikle uygulanması için gerekli tedbirleri alıyoruz, bu iş çok ciddi sorun bitmiş değil, kazanımlarımızı koruyalım, Türkiye'nin her yerinden buraya misafirlerimiz geliyor, onun için çok dikkatli olalım. Şirince'yi öncelikle Şirinceliler koruyacak, kurallara hep beraber uyacağız ve dünya çapında ünü olan bu güzel köyümüzü koruyacağız. Şirince'nin içerisine araç girişini sınırlandırıyoruz, sabah 09.00 ila 19.00 arası araç girişi olmayacak. Amacımız Şirince'nin belirli bir standarda kavuşması, misafirlerin gönül rahatlığı içerisinde gezebileceği hoş vakit geçirebileceği sorunlarından arındırılmış bir duruma getirmek. Şirince ile ilgili olarak, sorunların devletimize düşen tarafını muhakkak yaparız, bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bizler sizler için varız. Sorunlarınıza en kısa zamanda çözümler bulacağız." diye konuştu.

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU