SELÇUK

SESO'dan Esnaflar İçin E-Ticaret Bilgilendirmesi

/SESO
  

Tarih: 07 Şubat 2019 Perşembe 16:07

Bu haber 923 defa okundu

Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası, PTT İzmir Başmüdürlüğü işbirliği ile E-Ticaret konulu bilgilendirme toplantısın düzenliyor. Toplantıda Selçuk'ta faaliyet gösteren esnaf ve sanatkarlara E-Ticaret konulu bir sunum yapılacak. Toplantıda esnafların kolaylıkla faydalanabilecekleri avantajlı hizmetler de tanıtılacak. Yapılacak sunum sonrası soru-cevap kısmında esnafların merak ettikleri konular hakkında bilgi paylaşılacak.

Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın PTT İzmir Başmüdürlüğü işbirliği ile düzenlediği E-Ticaret konulu bilgilendirme toplantısı 12 Şubat Salı Günü Saat 10.30 da Selçuk Efes Kent Belleği'nde gerçekleştirilecek.

Katılım için:

Tel: 0232 892 38 04

E-posta: selesnaf@hotmail.com

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU