SELÇUK

Selçuk Belediyesi'nin Yeni Başkanı Kim Olacak?

/Selçuk Belediyesi
  

Tarih: 29 Mart 2019 Cuma 12:15

Bu haber 1670 defa okundu

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçiminde Selçuk'ta yedi aday yarışıyor. Pazar günü yapılacak olan seçimde Selçuk'un yeni belediye başkanının kim olacağı merakla beklenirken, yeni belediye başkanı 28.320 seçmenin vereceği oylar ile belirlenecek. Toplam 93 sandığın bulunduğu Selçuk'ta Belediye Başkanlığı için Saadet Partisi'nden Mine Güzel, Vatan Partis'nden Levent Özciğer, Cumhuriyet Halk Partisi'nden Filiz Ceritoğlu Sengel, Cumhur İttifakı Adalet ve Kalkınma Partisi'nden Osman Başterzi, Adalet Partisi'nden Mesut Mercan, İyi Parti'den Levent Görür ve Demokratik Sol Parti'den Hüseyin Kireç yarışıyor. 

Selçuk Postası olarak her seçimde olduğu gibi bu seçimde de sonuçları yayın yasaklarının kalkması ile birlikte canlı olarak siz değerli okuyucularımıza ulaştıracağız. Tüm Selçuk'un merakla beklediği yerel seçim sonuçlarını profesyonel ekibimizin hazırladığı anlaşılır grafikler ile sunacağız. Seçim günü bizi takip ederek tüm seçim sonuçlarına hızlı şekilde erişebilirsiniz...

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU