SELÇUK

Selçuk Emniyet Müdürüne Veda Yemeği

/Selçuk Emniyet Müdürüne Veda Yemeği
  

Tarih: 17 Temmuz 2020 Cuma 10:46

Bu haber 34155 defa okundu

Selçuk'taki görev süresi dolan İlçe Emniyet Müdürü Muhittin Murat Yener'e mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi. 2018 Temmuz ayında Seferihisar İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Selçuk'a gelen Yener'e mesai arkadaşları tarafından Agora Restaurant'ta düzenlenen veda yemeğine İlçe Kaymakamı Ekrem İnci'de katıldı. Kaymakam İnci, Emniyet Müdürü Muhittin Murat Yener'e Selçuk'taki çalışmalarından dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.

Kaymakam İnci veda yemeğinde yaptığı konuşmada; “Biz müdür beyle yaklaşık iki yıl beraber sorunsuz ve uyumlu bir şekilde çalıştık. Kolluk kuvvetleri bizim için önemlidir. Vatanın bekası için asayiş olmazsa olmaz unsurdur. Selçuk İlçesi 8600 yıllık tarihiyle Efes'i, Meryemana'sı, Şirince'si ile kralların yaşamayı tercih ettiği çok bereketli toprakların olduğu doğasının da mükemmel olduğu harika bir yer. Böyle bir yerde çalışmak bizler için çok gurur verici. Müdürümüzün yeni yerinde de burada olduğu gibi başarılı olacağına eminim, yolu açık olsun başarıları daim olsun" dedi.

Yener, Selçuk'taki görev süresinin dolmasının ardından Torbalı İlçe Emniyet Müdürü olarak göreve başlayacak. Emniyet Müdürü Muhittin Murat Yener muhabirimize yaptığı açıklamada; "Selçuk'u zaten çok severdim. Selçuklular için çalışırken onları da çok sevdim ve artık ben de Selçukluyum. Torbalı'da bir kardeşiniz olduğunu unutmayın. Kapım da telefonum da 7/24 açık. Herşey için çok teşekkür ederim." şeklinde konuştu. Selçuklular tarafından da çok sevilen Muhittin Murat Yener, Beşiktaş'a olan sevgisiyle tanınıyor.

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU