SELÇUK

Selçuklu Çiftçi İsyan Etti

/Selçuklu Çiftçi İsyan Etti
  

Tarih: 16 Temmuz 2020 Perşembe 13:18

Bu haber 34619 defa okundu

Selçuklu üretici Yusuf Turan kendi yetiştirdiği karpuzu satacak yer bulamadığı için isyan etti. Karpuz üreticisi Turan, karpuzlarını Selçuk'ta satmasına izin verilmemesinden ötürü Selçuk Belediyesi'ni sert dille eleştirerek karpuzlarını parçaladı. Kişisel sosyal medya hesabından karpuzları parçaladığı ana ait bir video paylaşan Turan'ın görüntüleri vatandaşlar tarafından üzüntüyle karşılandı.

İşte O Video

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
Musa17 Temmuz 2020
Kiracagina fakir fukaraya verseydin ya cok mu umurlarinda yaptigin bu hareket saniyorsun herkes ayin 15 dediginde maasini alacak
Çiftçi17 Temmuz 2020
Selçuk ziraat alanında verimli topraklara sahiptir. Turizm devreye girince ziraat ihmal edildi. Şimdi turizm yok zirai ürünlerin tekrar yetiştirilmesi gerekir.Bu sene belediye tarafından dağıtılan ata tohumları ve fideleri basında çok işlendi,ama dağıtılan fide ve tohumlar hiç ilgisi olmayan ürünler yetişti. Bu tohumları nereden aldılar kim verdi ama yapılan emek ve masraflar boşa gitmiştir. Şeftali üzüm ve nar festivali yapmak ile ziraat ve çiftçiye katkı yapıldığını sanmak basında ilgi getirir ama çiftçiye bir yarar sağlamaz. Bu konuda daha köklü ayakları yere basan projelendirme çalışmalar yapılmalıdır. Masa başında ve tarlada defile görüntüleri ile bu işler bu kadar olur.
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU