SELÇUK

Selçuk'ta Ölü 4 Kedi Bulundu

/Selçuk
  

Tarih: 19 Nisan 2019 Cuma 16:54

Bu haber 2025 defa okundu

Bir hayvanseverin ihbarı üzerine 14 Mayıs Mahallesi 4025 Sokak'a giden İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ile ilçe belediye ekipleri, 1'i can çekişir halde 5 sokak kedisi olduğunu gördü.

Kedilerden 4'ünün öldüğü tespit edilirken, diğer kedi ise belediyenin hayvan barınağında tedavi altına alındı.

Ekipler, telef olan kedilerin çevresindeki sosis parçalarını, zehirli oldukları şüphesiyle toplayarak laboratuvara götürdü.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Hayvansever Pervin Avcı, sokak hayvanlarını beslediğini, bugün sokağa geldiğinde can çekişen kedileri görünce çok üzüldüğünü belirtti.

Kedilerin zehirli sosis verilerek öldürüldüğünü öne süren Avcı, "Yapılan tam bir vahşet. Herkesi sokak hayvanları konusunda daha duyarlı olmaya davet ediyorum." dedi.

Kaynak: Akşam

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU