SELÇUK

Yeni Başkan Yardımcıları Kimler Oldu?

/Yeni Başkan Yardımcıları Kimler Oldu?
  

Tarih: 25 Nisan 2019 Perşembe 12:25

Bu haber 7708 defa okundu

31 Mart 2019 günü yapılan mahalli idareler seçimlerinin ardından Selçuk Belediyesi'nin yeni başkanı olarak Filiz Ceritoğlu Sengel'in seçilmesi ile birlikte Selçuk Belediyesi'nde yeni görevlendirmeler yapılmaya başlandı. 

Selçuk Belediyesi'nin yeni başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel başkan yardımcılığı görevine iki yeni isim görevlendirdi. Edinilen bilgilere göre uzun yıllar Selçuk Belediyesi personeli olarak çalışan ve aynı zamanda Tüm Bel-Sen Selçuk Temsilcisi olan Bilgi Keskin ve Seferihisar Belediyesi'nde Tarımsal Hizmetler Müdürü görevinde çalışan Şerafettin Budak Başkan Sengel tarafından Selçuk Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevine getirildiler. 

Önceki Başkan Zeynel Bakıcı döneminde Başkan Yardımcısı olan isimlerin ise görev tanımları değiştirildi. Aldığımız bilgilere göre Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel tarafından Tülay Ayarman Proje Geliştirme Koordinatörü, Özkan Aracı Güvenlik Koordinatörü, Yılmaz Çırak Mali İşler Müdürü olarak görevlendirildi.

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU