SELÇUK

Şiddetli Yağış Selçuk'u Vurdu

/Şiddetli Yağış Selçuk
  

Tarih: 06 Mayıs 2018 Pazar 10:34

Bu haber 2234 defa okundu

Yurdun bir çok bölgesinde etkili olan sağanak yağış Selçuk'u da etkisi altına aldı. Özellikle İzmir'de etkili olan sağanak yağmur nedeniyle Selçuk'ta çok sayıda ev ve iş yerini su bastı. Selçuk Otogarı, Efes Antik Kenti ve Selçuk Sanayi Sitesinde de su baskınları yaşandığı öğrenildi.

Selçuk'ta sabah erken saatlerde başlayan sağanak yağmur, bazı ev ve işyerlerinin sular altında kalmasına neden oldu. İZSU ve Selçuk Belediyesi ekipleri su baskınlarına müdahale ediyor. Öte yandan Şirince alt geçidi de sular altında kaldığı için trafiğe kapatıldı. İlçedeki sağanak yağmurun devam etmesi nedeniyle meydana gelen hasar belirlenemezken, bazı sokaklarda çökmeler yaşandığı öğrenildi.

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

NÖBETÇİ ECZANETüm Liste

21 Mayıs 2018

ÇUKUROVA ECZANESİ
0 232 892 81 15
Atatürk Mah. Kızılay Cad. No: 24
HAVA DURUMU
ANKET