SPOR

2018 FIFA Hakemlerine Kokartları Törenle Takıldı

/2018 FIFA Hakemlerine Kokartları Törenle Takıldı
  

Tarih: 05 Ocak 2018 Cuma 12:41

Bu haber 713 defa okundu

Antalya'nın Belek ilçesindeki Calista Luxury Resort Otel'in ev sahipliği yaptığı 2017-2018 Sezonu Kış Semineri'nde FIFA Kokart Takma Töreni düzenlendi. 2018 yılında FIFA kokartı taşıyacak 33 hakemimize kokartları, bu törende takdim edildi.

2018 Yılı FIFA Kokart Takma Töreni'ne Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ile MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'nun yanı sıra TFF 1. Başkanvekili ve UEFA Yönetim Kurulu üyesi Servet Yardımcı, Başkanvekili Ali Dürüst, Yönetim ve İcra Kurulu Üyeleri Cengiz Zülfikaroğlu ve Ali Düşmez, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Çağlar ve Fuat Guguloğlu, Genel Sekreter Kadir Kardaş, Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Ali Özdoğan, A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, Tahkim Kurulu Başkanı Fahri Gültekin, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Dursun Özbek, TFF Onursal Başkanı Şenes Erzik, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ve Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu katıldı.

FIFA kokartı taşıyacak hakemlerimizden Cüneyt Çakır, Hüseyin Göçek, Halis Özkahya, Mete Kalkavan, Ali Palabıyık, Alper Ulusoy ve Halil Umut Meler'e Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, kokartlarını takdim etti.

FIFA Yardımcı hakemlerimizden Bahattin Duran, Tarık Ongun, Mustafa Emre Eyisoy, Kemal Yılmaz, Ekrem Kan, Ceyhun Sesigüzel, Esat Sancaktar, Serkan Olguncan, Kerem Ersoy ve İbrahim Çağlar Uyarcan'a Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören kokartlarını iletti.

FIFA Kadın hakemlerimiz Meliz Özçiğdem, Neslihan Muratdağı ve Cansu Tiryaki, kokartlarını Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Dursun Özbek'ten aldı.

FIFA Kadın Yardımcı hakemlerimiz Betül Nur Yılmaz, Deybet Gök, Sedef Aktan ve Mürvet Yavuztürk'e ise TFF Onursal Başkanı Şenes Erzik kokartlarını verdi.

FIFA Futsal hakemlerimiz Kamil Çetin, Ozan Soykan, Uğur Çakmak, Murat Çolak ve FIFA Futsal Kadın Hakemimiz Fatma Özlem Tursun'a TFF 1. Başkanvekili ve UEFA Yönetim Kurulu üyesi Servet Yardımcı kokartlarını takdim etti.

FIFA Plaj Futbolu Hakemlerimiz Bülent Kökten, Özcan Sultanoğlu, Murat Ergin Gözütok ve Yeliz Topaloğlu kokartlarını Başkanvekili Ali Dürüst'ten aldı.

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

NÖBETÇİ ECZANETüm Liste

21 Mayıs 2018

ÇUKUROVA ECZANESİ
0 232 892 81 15
Atatürk Mah. Kızılay Cad. No: 24
HAVA DURUMU
ANKET