SPOR

Alex'li U12 İzmir CUP Selçuk'ta Başlıyor

/Alex
  

Tarih: 05 Nisan 2018 Perşembe 12:40

Bu haber 1103 defa okundu

Fenerbahçe'nin eski Brezilyalı futbolcusu Alex de Souza, İzmir'e geldi.

Altınordu Kulübü tarafından 12 yaş altı futbol takımlarının katılımıyla düzenlenen İzmir Kupası'nın başlama vuruşunu yapmak için İstanbul'dan İzmir'e gelen Alex'i Adnan Menderes Havalimanı'nda hayranları karşıladı.

Sevgi gösterileri eşliğinde yolcu salonundan çıkan Alex, bazı hayranlarıyla fotoğraf çektirdi ve forma imzaladı.

Alex, daha sonra Altınordu'nun Selçuk'taki tesislerine geçti.

Altınordu'nun düzenlediği 5. U12 İzmir Cup, Alex de Souza’nın başlama vuruşu ve 56 takımdan 1.300 sporcunun katılımıyla 6 Nisan Cuma günü başlıyor.

Fenerbahçe’nin unutulmaz futbolcusu Alex de Souza’nın başlama vuruşunu yapacağı 5. U12 İzmir Cup, 6 Nisan Cuma günü başlıyor. Altınordu’muzun düzenlediği, Ford, Petrol Ofisi, Maxima, Özkan Demir Çelik, Tat, Pastavilla ve Pınar başta olmak her sektörün en önemli markalarının sponsor olduğu organizasyon, üç gün boyunca devam edecek. Alex de Souza, 6 Nisan Cuma günü Altınordu’nun Selçuk’taki İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde başlama vuruşunu yapacak. 

ÜÇ GÜNDE 396 MAÇ VAR
5. U12 İzmir Cup’ta Avrupa futbolunun önemli kulüpleri Manchester City, Athletic Bilbao, PSV Eindhoven, Anderlecht, Benfica, Porto, Braga, Standart Liege, Genk, Sampdoria, Twente, Steau Bükreş, Dinamo Zagreb ve Krasnodar başta olmak üzere 56 takım mücadele edecek. Turnuvada 22 Türk ekibi de bu heyecanlı organizasyonun içerisinde yer alacak. Takımlar, üç günde toplam 396 maç yaparken,  İzmir’de üç gün boyunca adeta futbol bayramı yaşatacak.

30 BİN FUTBOLSEVER
Her yıl binlerce futbolseveri buluşturan 5. U12 İzmir Cup’ı, Alex de Souza’ın da katılımıyla birlikte bu kez üç günde 30 binin üzerinde seyircinin yerinde takip etmesi bekleniyor. 64’ü ulusal, 6’sı yabancı 100’e yakın gazetecinin akreditasyon yaptırdığı, 250 gönüllünün görev yapacağı İzmir Cup’ta 56 takımdan 1.300 çocuk yer alacak. 5. U12 İzmir Cup, bu açıdan Avrupa’nın en geniş katılımlı ve en kaliteli futbol turnuvaları arasındaki yerini almış olacak.

ULAŞIM İÇİN EN RAHATI İZBAN
Alex’li U12 İzmir Cup’ı izlemek için futbolseverlerin İZBAN ile ulaşım sağlamaları bekleniyor. İZBAN’ın 09.35’te Tepeköy’den kalkan seferine binen yolcular tarihi başlama vuruşuna rahatlıkla yetişebilecekler. İZBAN Selçuk İstasyonu’na sadece 300 metre mesafedeki Kuşadası dolmuşları futbolseverleri İsmet Orhunbilge Tesisleri’nin kapısına kadar getirecek. Futbolseverler dönüşü ise 14.12, 15.40, 16.55, 19.07 trenlerinden biriyle yapabilecek.

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

NÖBETÇİ ECZANETüm Liste

21 Mayıs 2018

ÇUKUROVA ECZANESİ
0 232 892 81 15
Atatürk Mah. Kızılay Cad. No: 24
HAVA DURUMU
ANKET