SPOR

Hazırlık Maçında 5 Gollü Galibiyet

/Hazırlık Maçında 5 Gollü Galibiyet
  

Tarih: 24 Eylül 2018 Pazartesi 12:59

Bu haber 1026 defa okundu

Selçuk Ephesus Masterler Ege Veteranlar Ligi hazırlığı kapsamında dün (23.09.2018) Bodrum Birlik Masterler ile bir hazırlık karşılaşması oynadı. 2018-2019 Ege Veteranlar Ligi B Grubu'nda mücadele edecek olan temsilcimiz Selçuk Ephesus Masterler Selçuk Stadı'nda oynanan dostluk karşılaşmasında Bodrum Birlik Masterler karşısında 5-0 gibi net bir skorla galip gelmeyi başardı. Dün Selçuk Stadı'nda oynanan dostluk karşılaşmasında Selçuk Ephesus Masterler'in gollerini Serdar Cihanger, Kemal Çivici, Oğuz Işık, Mehmet Ihlamur ve Fatih Yiğit attı.

13-14 Ekim 2018 Tarihlerinde başlayacak olan Ege Veteranlar Ligi B Grubunda mücadele edecek Selçuk Ephesus Masterler'in ligdeki ilk rakibi Karabağlar Masterler olacak. Temsilcimizin Ege Veteranlar Ligi B Grubundaki ilk karşılaşması Karabağlarda oynanacak. Selçuk Ephesus Masterler'a ligde başarılar dileriz...

Temsilcimizin Ege Veteranlar Ligi B Grubundaki Diğer Rakipleri Şöyle

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU