SPOR

Orhan Hoca Selçukluları Gururlandırdı

/Orhan Hoca Selçukluları Gururlandırdı
  

Tarih: 02 Aralık 2017 Cumartesi 18:18

Bu haber 1883 defa okundu

Selçuk'ta uzun yıllar Efes Spor'da alt yapı sorumlusu olarak görev yapan UEFA A Lisanslı antrenör Orhan Meler, burada büyük başarılar elde etmişti. Selçuk Efes Spor'da görev yaptığı süre içerisinde tüm Selçuklular tarafından büyük beğeni ve sevgi toplayan Orhan Hoca, Efes Sporlu gençlerle beraber ülke çapında başarılar elde etmişti.

Çeşitli sebeplerden dolayı 2016 Haziran'da Selçuk Efes Spor'daki görevini bırakıp İstanbul İl Spor Müdürlüğü ne futbol antrenörü olarak atandı. Görev aldığı Tuzla İlçe Spor Müdürlüğü tarafından Tuzla Spor'da görevlendirildi. İlk sene U16 takımında görev aldı. Daha sonra U17 takımı antrenörlüğü görevine başlayan Orhan Hoca burada da başarı grafiğini yükselterek sürdürdü.

Alt Yapı Koordinatörü Oldu

Türkiye Milli Futbol Takımı eski oyuncuları Ümit Davala, Cihan Haspolatlı ve Murat Erdoğan'ın yönetimindeki kulüpte Orhan Meler başarılı performansı sonrasında Tuzla Spor Alt Yapı Koordinatörlüğü görevine getirildi. Efes Spor ve Selçuklu gençlere büyük emekler harcayarak tüm Selçukluların sevgisini kazanan Orhan Hoca nın Tuzla Spor'daki başarısı Selçuk'u ve Selçukluları gururlandırdı.  

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Tuzla Spor Alt Yapı Koordinatörü Orhan Meler şunları söyledi; "Alınan karar ile beni Tuzla Spor Alt Yapı Koordinatörlüğü görevine layık gören başta Tuzla Spor A.Ş. yönetim kurulu başkanı Murat Erdoğan olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum. Bu önemli görevde daha öncesinde de olduğu gibi Tuzla Spor'un yetenekli gençlerinin gelişimi için özveriyle çalışmaya devam edeceğim."

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

NÖBETÇİ ECZANETüm Liste

21 Mayıs 2018

ÇUKUROVA ECZANESİ
0 232 892 81 15
Atatürk Mah. Kızılay Cad. No: 24
HAVA DURUMU
ANKET