SPOR

Çocuklar İle Doğa Yürüyüşü

/Çocuklar İle Doğa Yürüyüşü
  

Tarih: 24 Kasım 2017 Cuma 18:05

Bu haber 1032 defa okundu

Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi ve Misket Anaokulu ortaklaşa düzenledikleri “Çocuğumla Doğada Yürüyorum” isimli etkinlikte veliler ve çocukları doğada buluşturacaklar.

Çocukları evde bırakmadan bir doğa yürüyüşü yapmak ve çocukları ile güzel bir gün geçirmek için kısa, kolay ve keyifli bir rotada buluşacak olan veliler, Gökçealan Köyü girişinde yeralan Bağ Rotasında doğa yürüyüşü gerçekleştirecekler. Yürüyüşün bitiminde Katharsis Heykel Bahçesinde bir araya gelecek doğa severlerler yürüyüşü tamamlayan çocuklara çadır kurulumu ve kamp ateşi eşliğinde yemek hazırlamayı öğretecekler. 

Gerçekleşecek etkinlik hakkında bilgi veren Zirve Dağcılık Selçuk Şube Başkanı Özgür Aydoğan, dağcılığa başlama yaşının Türkiye’de çok geç olduğunu söyledi ve şunları ekledi; 

“Gerek Genç Dağcı Projesi gerekse çocuklara yönelik etkinlikler ile gençlere dağcılık ve doğa sporlarını tanıtmak ve bu spor disiplini içerisinde yetişmelerini sağlamayı hedefliyoruz. Gerçekleşecek bu güzel doğa yürüyüşüne katılmak isteyenler sosyal medya üzerinden veya Zirve Dağcılık web sayfasından bilgi alabilir, bize ulaşarak katılım için isim yazdırabilirler.”

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

NÖBETÇİ ECZANETüm Liste

21 Mayıs 2018

ÇUKUROVA ECZANESİ
0 232 892 81 15
Atatürk Mah. Kızılay Cad. No: 24
HAVA DURUMU
ANKET