SİYASET

Ak Parti İl Başkanından Önemli Selçuk Açıklamaları

/Ak Parti İl Başkanından Önemli Selçuk Açıklamaları
  

Tarih: 13 Şubat 2020 Perşembe 20:25

Bu haber 40655 defa okundu

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli bugün Selçuk'taydı.

Ak Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli Selçuk ziyaretinde, önceki dönemlerde Ak Parti İlçe Başkanlığı görevi yapmış olan isimlere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendi imzasıyla gönderdiği mektupları teslim etti.

İl Başkanı Kerem Ali Sürekli Selçuk Kaymakamı Ekrem İnci'yi de makamında ziyaret ederek geçtiğimiz aylarda hizmete açılan yeni hükümet konağında incelemelerde bulundu.

"Yeni Hastane İki Ay İçinde İhaleye Çıkıyor"

Ziyaret kapsamında ilçe teşkilatı ve yöneticileriyle bir araya gelen İl Başkanı Kerem Ali Sürekli; uzun süredir kamuoyunda tartışma konusu olan yeni devlet hastanesi yapımı süreciyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Ak Parti Selçuk İlçe Teşkilatı'nı ziyareti esnasında Sağlık Bakanı Yardımcısı ile görüşerek hastane konusundaki hukuki sürecin tamamlandığını ve  ilgili kararın il sağlık müdürlüğüne ulaştığını aktardı. Partililere konu hakkında detaylı bilgi veren Başkan Sürekli; Selçuk Devlet Hastanesi projesinin 2 ay içerisinde ihaleye çıkacağını iletti.

Efes Antik Kanal Projesine Ödenek Sözü

Geçtiğimiz yıl başlanan fakat bir süredir inşaatına ara verilen Efes Antik Kanal Projesi ile ilgili ziyaret esnasında Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile telefon görüşmesi yapan AK Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, projenin çalışmalarının tekrar hızlanması için gerekli olan 5 Milyon TL lik ödeneğin bu hafta içerisinde yüklenici firmaya ödeneceği sözünü verdi.

Efes Antik Kanal Projesi ile ilgili geçtiğimiz haftalarda ÇED gerekli değildir kararı verilmiş ve süreç hızlanmıştı.

Ak Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli toplantı sonunda kongre sürecinin ilçeye ve Ak Parti Teşkilatı'na hayırlı olması temennisinde bulundu.

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU