SİYASET

Koray Yolcu Adaylığını Açıkladı

/Koray Yolcu Adaylığını Açıkladı
  

Tarih: 28 Mart 2018 Çarşamba 16:25

Bu haber 1173 defa okundu

Selçuk Ticaret Odası Başkanı Koray Yolcu ve Meclis Başkanı Yusuf Dereli yaklaşan kongre öncesi yeni dönem için tekrar aday olacaklarını yazılı bir açıklama ile duyurdular. 

STO Başkanı Yolcu ve Meclis Başkanı Dereli tarafından yapılan açıklama şu şekilde; 

1989 yılında kurulan Odamız, o günlerden bugünlere çok aşamalı bir yolculuk yapmış, medeniyetlerin ve kültürlerin buluşma noktası güzel kentimiz Selçuk’u bugünlere taşımıştır.  O günden bugüne kadar geçen 29 yıl boyunca Selçuk’un ekonomisinde ve gelişmesinde bir tek taş koyan, emek veren, insanımızın refahını artıran herkese minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Göreve geldiğimiz 2013 yılından bu yana birlikte olmanın gücüne inandık… Personelimizden, komite üyelerimize, en eski üyemizden en yeni üyemize, yönetim ve meclisimizle Selçuk’ta büyük bir aile olduğumuzu düşünüyoruz. 

Bizler Selçuk Ticaret Odası ailesi olarak daima aynı mesajı verdik: “BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ!”            

YENİLİĞİN GÜCÜNE İNANDIK…

Öncelikle organizasyon şemamızı gözden geçirerek revizyonlar yaptık. Hızlı ve etkili bir şekilde iç yapılanmamızı tamamladık. 2015 yılında üyelerimize beş yıldızlı hizmet vermek için sistemimizi yenilemeye başladık.

EĞİTİMİN GÜCÜNE İNANDIK…

KOSGEB girişimcilik kurslarımızla ilçemizde girişimcilik kültürünün oluşmasına büyük önem verdik. Vermeye devam ediyoruz.  Hizmet kalitemizi artırmak için birçok etkinlik ve eğitim programımızı iş planımıza aldık. Siz değerli üyelerimize Akredite oda olarak beş yıldızlı hizmet verebilmek amacıyla var gücümüzle çalıştık. Bütün sistemlerimizi yenileyerek Avrupa standartlarında hizmet verebilen noktaya ulaştık. Bugün beş yıldızlı oda statüsünde değerli üyelerimize ve güzel kentimize hizmet veriyoruz.

İLETİŞİMİN GÜCÜNE İNANDIK…

Üyelerimiz için sürekli ve güvenilir bilgi kaynağı olmaya önem verdik. Yayınlar hazırladık, bilgi teknolojilerini kullanma kapasitemizi artırarak daha hızlı ve etkin bir şekilde üyelerimize ulaşmaya özen gösterdik. Üyelerimizin taleplerini ve eleştirilerini değerlendirip, hizmet verimliliğimizi artırma gayretinde olduk.

TANITIMIN GÜCÜNE İNANDIK…

Sosyal medya çalışmalarımızla, basınla kurduğumuz olumlu ilişkilerimizle, uluslararası fuarlar ve kurumlararası diyalog vizyonumuzla Selçuk Efes markasının tanıtılması ve Selçuk ekonomisi için katkı koymayı çok önemsedik. UNESCO sürecinde aktif rol aldık. Turizm ve tarımda, dünyanın en büyük fuarlarında, Selçuk olarak yerimizi almak ve dünya pazarlarında rekabet gücümüzü artırmak için çalıştık.

Biz biliyoruz ki Selçuk geliştikçe ekonomimiz gelişecek. Selçuk tanıtıldıkça üyelerimizin ürün ve hizmetleri değer bulacak. Selçuk’un önünü açmak ve ortak amacımız olan Selçuk ekonomisinin gelişmesi için başta üyelerimiz olmak üzere destek olan tüm Selçuk sevdalılarına buradan teşekkür etmek gerek.  Çünkü kişiler, isimler gelip geçicidir, makamlar sürelidir. Aslolan kurumlardır, gerçek olan, kurumların var olma sebebi insandır, Selçuk’tur, İzmir’dir, Türkiye’dir.

GÜÇLÜ MALİ YAPI

Selçuk Ticaret Odası meclis ve yönetimi yüzde yüz gönüllü olarak çalışmakta ve kişisel veya ticari hiçbir menfaat taşımadan tamamen “Selçuk Sevdalısı” olarak görev yapmaktadır. 

Odamızda hiçbir üyemiz Oda Meclis ve Yönetim Kurulu Başkanları dahil olmak üzere bizler, üstlendiğimiz yükümlülükler ve temsil ettiğimiz makamların karşılığı olarak herhangi bir maaş veya ücret almamaktayız. Bütün gelir kalemlerini üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda eğitim, tanıtım ve hizmet kalitesini geliştirici faaliyetlerde kullanan Odamız borcu olmayan güçlü bir mali yapıya sahiptir. Yönetim anlayışımızı paylaşan, destek olan tüm arkadaşlarımıza buradan teşekkür ediyoruz.

YENİ DÖNEMDE DE ŞEFFAF VE DÜRÜST YÖNETİM ANLAYIŞIMIZLA AYNI EKİPLE ADAY OLDUĞUMUZU AÇIKLIYORUZ.

YENİ DÖNEMDE EN BÜYÜK HEDEFİMİZ; SELÇUK’A YAKIŞAN SELÇUK TİCARET ODASI HİZMET BİNASI

Yeni dönemde en büyük hedefimiz meslek komitelerinin daha iyi çalışabileceği komite toplantı odaları, meclis toplantı odaları Ve Selçuk’taki Sivil Toplum Kuruluşları ve tüm odaların kullanımına açık olacak konferans ve eğitim salonlarıyla, kentimize yakışan bir Selçuk Ticaret Odası Hizmet Binası kazandırmaktır.

Daha medeni, daha huzurlu, daha rahat yaşamak bütün çocuklarımızın hakkı... Biz çıktığımız yolda bunu ilke edindik. Bizi destekleyen arkamızda olan tüm üyelerimizin gücü ve memleketimizin güzel insanlarıyla birlikte çalışmaya, laf değil iş üretmeye yine devam edeceğiz.  Çünkü Selçuk ve İzmir sevdamız hiç bitmeyecek.

Saygılarımızla,

Yusuf Dereli Meclis Başkanı - Koray Yolcu Yönetim Kurulu Başkanı

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
Nisan28 Mart 2018
İşkur destekli girişimcilik kursunu; başlayacağı günden bir gün önce ilan etmeniz de ayrı bir güzellik olsa gerek ???
Berrin Dereli 28 Mart 2018
İŞKUR destekli KOSGEB kursunu Selçuk Ticaret Odası düzenlemiyor. Galiba siz yanlış anlamışsınız. Ticaret Odası tarafından düzenlenen KOSGEB Girişimcilik Eğitimleri Haziran ayında başlayacak. İsteyenler Odaya uğrayarak önkayıt yaptırabilirler. Bilgilerinize
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

NÖBETÇİ ECZANETüm Liste

21 Mayıs 2018

ÇUKUROVA ECZANESİ
0 232 892 81 15
Atatürk Mah. Kızılay Cad. No: 24
HAVA DURUMU
ANKET