SİYASET

MHP Selçuk'tan Sert Açıklama

/MHP Selçuk
  

Tarih: 11 Şubat 2019 Pazartesi 12:50

Bu haber 2679 defa okundu

Milliyetçi Hareket Partisi Selçuk İlçe Teşkilatı resmi sosyal medya hesabından "Milliyetçi Hareket Partisi Selçuk İlçe Başkanlığından Kamuoyuna Duyuru" başlığıyla bir açıklama yayınladı. İlçe Başkanı İbrahim Ali imzasıyla yayınlanan ve İyi Parti'yi hedef alan açıklama büyük yankı uyandırdı.

MHP Selçuk İlçe Teşkilatı'nın sosyal medya hesabından yapılan açıklama şu şekilde;

“MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ SELÇUK İLÇE 
BAŞKANLIĞINDAN KAMUOYUNA DUYURU”

Cumhur İttifakı’nın kenetlenip bir dağ gibi büyüdüğü şu günlerde kendisini ben ÜLKÜCÜYÜM ama şu partiye oy vereceğim bu abimi belediye başkanı yapacağım diyenlere rahmetli BAŞBUĞ ALPASLAN TÜRKEŞ’in yıllar önce söyledi sözü hatırlatmak isteriz ÜLKÜCÜLÜK YALNIZ MHP DE OLUR bunun için başta iyi parti belediye başkan adayı Levent GÖRÜR’ün eşi ve Memiş ESENER olmak üzere başka siyasi partilere çalışan ve hala MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ’inde üyeliği olanları partimizden istifaya davet ediyoruz ya olduğunuz gibi görünün ya göründüğünüz gibi olun aksi taktirde bilinmelidir ki kendileri disiplin kuruluna sevk edilerek partimizden ihraç edileceklerdir. Unutulmamalıdırki RÜZGAR NE KADAR SERT ESSEDE KAYADAN ALACAGI ANCAK TOZUDUR.

Aynı zamanda Milli Beka’nın , dik duruşun çoğaldığı şu günlerde üç hilale gönül vermiş, bir rüzgara ve riyaya kapılıp partimizden uzaklaşan değerli dava arkadaşlarımızı her şeye rağmen bağrımıza basmaya hazırız. Vazgeçilmez yeminle bir Ülkü’nün peşinde 50.yılımızı yaşadığımız şu günlerde Ülkü kokusunu özleyen şanlı Üç Hilali görünce içi titreyen her gönül daşımıza kapımız açıktır.

Unutulmamalıdır ki ”BULUTLAR GELİR GEÇER,GÖKYÜZÜ HEP BAKİ KALIR” ÜLKÜCÜLERİN GÖKYÜZÜ ise MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİDİR.

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
SELÇUK İLÇE BAŞKANI
İBRAHİM ALİ

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
Yusuf11 Şubat 2019
Levent reis..
Lokman11 Şubat 2019
Ağzına sağlık başkanım
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU