SİYASET

Merve Çalışkan: "Yaşasın Milli Egemenlik Yaşasın 23 Nisan"

/Merve Çalışkan: "Yaşasın Milli Egemenlik Yaşasın 23 Nisan"
  

Tarih: 23 Nisan 2018 Pazartesi 12:18

Bu haber 500 defa okundu

CHP Selçuk İlçe Başkanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle bir mesaj yayınladı. 

Cumhuriyet Halk Partisi Selçuk İlçe Örgütü adına Başkan Merve Çalışkan'ın yayınladığı mesaj şu şekilde;

98. yılını kutladığımız 23 Nisan ,Milletin iradesinin esas olduğu, parlamenter sistemin ulusal mücadeleyi taçlandırdığı bir gün olarak, yalnızca sembolik bir Çocuk bayramı değildir.

Ülkenin bütünlüğü için verilen mücadelede halkın iradesinin ülkenin geleceğine yön vereceği ve milleti esas alan Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışıdır. Ülkemizin geçtiği bu kritik dönemde, vatandaşlarımızın en çok ihtiyacı olan, Hakkın, Hukukun ve Adaletin üstün kılındığı güçlü bir parlamentodur.

Saltanatın kaldırılıp, ülkenin geleceğini halkın iradesine bırakan Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşundan, bugün gelinen noktada, güvensiz seçimlerle saltanatı geri getirmek istemektedirler.

Milli egemenliğimiz kendini kollamak ve korumak çabasındaki tek kişiye teslim edilecek kadar kolay kazanılmamıştır. İşte bu nedenle yaşadığımız günlerde çok daha büyük bir önem kazanan ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurup Çocuklarımıza emanet ettiği Cumhuriyete sahip çıkıp onu yücelteceğiz. Yaşasın Milli Egemenlik Yaşasın 23 Nisan..

CHP SELÇUK İLÇE ÖRGÜTÜ ADINA

İLÇE BAŞKANI MERVE ÇALIŞKAN

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

NÖBETÇİ ECZANETüm Liste

21 Mayıs 2018

ÇUKUROVA ECZANESİ
0 232 892 81 15
Atatürk Mah. Kızılay Cad. No: 24
HAVA DURUMU
ANKET