SİYASET

Vatan Partisi Selçuk Adayını Tanıtacak

/Vatan Partisi Selçuk Adayını Tanıtacak
  

Tarih: 11 Şubat 2019 Pazartesi 16:24

Bu haber 2065 defa okundu

İzmir aday tanıtım toplantısı ile tanıtılan Vatan Partisi Selçuk Belediye Başkan adayı Levent Özciğer 12.02.2019 Salı günü saat 14.00’da Vatan Partisi Selçuk İlçe Başkanlığı binasında gerçekleşecek sohbet toplantısında Selçuk’lu yurtseverler ile bir araya gelecek. Selçuk’lu yurttaşları dinlemek onlar ile ilçedeki güncel siyasi gelişmeleri konuşmak için gerçekleşecek sohbet toplantısına partililer ve vatandaşlar katılacak. Selçuk’da 1950-60’lı yıllarında büyük devlet binalarını yapan Şakir Usta’nın (ÖLÇER) torunu olan Özciğer; “Selçuk’ta evim ve akrabalarım var. Ayrıca bu bölgede ticaret yapıyorum dolayısı ile ilçeyi ve sorunları iyi biliyorum. Söyleyen değil yapanların partisi olarak çalışmalarımıza başladık, Selçuk halkı seçeneksiz değildir.” dedi.

VATAN PARTİSİ ADAYININ ÖZGEÇMİŞİ

LEVENT ÖZCİĞER 1964 yılında İzmir’de doğdu. İlk, Orta öğrenimi ve Liseyi İzmirde bitirdi.

Askerlik görevini Isparta ve Göle’de tamamladı. Terhisinden sonra Ege Koop/Egekent projesinde Elektrik kontrol Teknisyeni olarak görev yaptı. Bir dönem serbest ticaret yaptıktan sonra, Aydın/Didim’de Koopertif inşaatlarının sevk ve idaresinde çalıştı. 2009 yılından itibaren yurt dışında Endüstriyel projelerde görev aldı. İşçi  emeklisi olan Levent Özciğer, halen Selçuk ve Tire’de serbest ticaretle uğraşmaktadır. Selçuk’da 1950-60’lı yıllarında büyük devlet binalarını yapan Şakir Usta’nın (ÖLÇER) torunudur. Dürüstlük ve namus timsali dedesinin izinde Selçuk Halkı’na hizmet için görev ve yetki istemektedir.

Vatan Partisinde 30 yıldır değişik kademelerde yönetici görevler almış olan Levent Özciğer evlidir ve bir kızı vardır.

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU