SİYASET

İyi Parti İlçe Kongre Tarihleri Belli Oldu

/İyi Parti İlçe Kongre Tarihleri Belli Oldu
  

Tarih: 11 Şubat 2020 Salı 14:01

Bu haber 38503 defa okundu

İYİ Parti’de olağan kongre süreci işliyor. Partinin İzmir’deki ilçe kongrelerinin tarihleri belli oldu. 

15 Şubat’ta başlayacak olan ilçe kongreleri süreci 19 Temmuz’da sona eriyor. Bayındır’da partinin teşkilatlanması olmadığı için kongre yapılmazken, Bergama’da da yasal süreden dolayı ilçe kongresi 19 Temmuz’da gerçekleşecek. Takvime göre diğer ilçelerin kongre tarihleri şöyle; ; 15 Şubat’ta Çeşme ve Karabağlar, 16 Şubat’ta Foça, Balçova, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, 22 Şubat’ta Seferihisar, Urla, Dikili, Karaburun, 23 Şubat’ta Torbalı, Kiraz, Beydağ, Buca, Bornova, Çiğli, Güzelbahçe, Ödemiş, 29 Şubat Kınık, 1 Mart’ta Aliağa, Bayraklı, Gaziemir, Tire, 6 Mart’ta Selçuk, 8 Mart’ta Karşıyaka…

Haber / Kaynak: Gizem TABAN / Gerçek İzmir

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU